680 000 €
7158 €/m²
Property 62328 photo 1
Property 62328 photo 2
Property 62328 photo 3
Property 62328 photo 4
Property 62328 photo 5
Property 62328 photo 6
Property 62328 photo 7
Property 62328 photo 8
Property 62328 photo 9
Property 62328 photo 10
Property 62328 photo 11
Property 62328 photo 12
Property 62328 photo 13
Property 62328 photo 14
Property 62328 photo 15
Property 62328 photo 16
Property 62328 photo 17

Detalji

  • Sprat: 6. sprat
  • Godina izgradnje: 2024
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: električno
  • Type of flooring: oak wood
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 2870 m
  • Udaljenost od aerodroma: 33 km

Opis

Na prodaju stan od 95 kv.m u Atini. Stan se nalazi na 5. spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, 2 kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, parking, lift, garaža, grejanje, alarm.

Za prodaju
850 000 € 6296 €/m²
  • Kod objekta 58341
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
550 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 65667
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
1 015 000 € 6766 €/m²
  • Kod objekta 65336
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
685 000 € 13173 €/m²
  • Kod objekta 64129
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
650 000 € 5416 €/m²
  • Kod objekta 21909
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
665 000 € 7388 €/m²
  • Kod objekta 53094
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
584 000 € 6790 €/m²
  • Kod objekta 65344
  • Kvadratura 86 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
630 000 € 5478 €/m²
  • Kod objekta 65195
  • Kvadratura 115 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
855 000 € 7008 €/m²
  • Kod objekta 64945
  • Kvadratura 122 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter