685 000 €
13173 €/m²
Property 64129 photo 1
Property 64129 photo 2
Property 64129 photo 3
Property 64129 photo 4
Property 64129 photo 5
Property 64129 photo 6
Property 64129 photo 7
Property 64129 photo 8
Property 64129 photo 9
Property 64129 photo 10
Property 64129 photo 11
Property 64129 photo 12
Property 64129 photo 13
Property 64129 photo 14
Property 64129 photo 15
Property 64129 photo 16
Property 64129 photo 17
Property 64129 photo 18
Property 64129 photo 19

Detalji

  • Sprat: 3.sprat
  • Godina izgradnje: 1975
  • Godina renoviranja: 2025
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: gas
  • Type of flooring: marble
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Duplo staklo
  • Nekretnine u odmaralištima

Opis

Na prodaju stan od 52 kv.m u Atini. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na grad, na šumu.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, tende, baštu, lift, grejanje, alarm.

Za prodaju
624 500 € 6643 €/m²
  • Kod objekta 65338
  • Kvadratura 94 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
650 000 € 4642 €/m²
  • Kod objekta 56370
  • Kvadratura 140 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
665 000 € 7388 €/m²
  • Kod objekta 53094
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
610 000 € 5596 €/m²
  • Kod objekta 64675
  • Kvadratura 109 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
597 000 € 2926 €/m²
  • Kod objekta 50958
  • Kvadratura 204 m²
  • Udaljenost od mora 14000 m
Za prodaju
940 000 € 8173 €/m²
  • Kod objekta 58413
  • Kvadratura 115 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 000 000 € 7936 €/m²
  • Kod objekta 64113
  • Kvadratura 126 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
580 000 € 6170 €/m²
  • Kod objekta 36378
  • Kvadratura 94 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter