855 000 €
7008 €/m²
Property 64945 photo 1
Property 64945 photo 2
Property 64945 photo 3
Property 64945 photo 4
Property 64945 photo 5
Property 64945 photo 6
Property 64945 photo 7

Detalji

  • Sprat: 2. sprat
  • Godina izgradnje: 2026
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: električno
  • Stanje: U izgradnji
  • Type of flooring: tiles , wood
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 600 m
  • Udaljenost od aerodroma: 19 km

Opis

Na prodaju stan od 122 kv.m u Atini. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, 2 kupatila sa tuš kabinom, WC. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, baštu, travnjak, lift, garaža, grejanje, alarm, ostavu. Nekretnina poseduje krovnu terasu.

Za prodaju
1 015 000 € 6766 €/m²
  • Kod objekta 65336
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 000 000 € 7936 €/m²
  • Kod objekta 64113
  • Kvadratura 126 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
765 000 € 8315 €/m²
  • Kod objekta 58415
  • Kvadratura 92 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
880 000 € 6717 €/m²
  • Kod objekta 62389
  • Kvadratura 131 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 100 000 € 6470 €/m²
  • Kod objekta 8164
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
745 000 € 4656 €/m²
  • Kod objekta 34315
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
930 000 € 4673 €/m²
  • Kod objekta 64685
  • Kvadratura 199 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
800 000 € 6250 €/m²
  • Kod objekta 36714
  • Kvadratura 128 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 260 000 € 6300 €/m²
  • Kod objekta 38662
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter