60 000 €
200 €/m²
Property 62188 photo 1
Property 62188 photo 2

Detalji

  • Udaljeno od mora: 7000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 12 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 300 kv.m. na Kritu.Na zemljištu ne postoji mogućnost gradnje. Na zemljištu: građevina, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 60 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.

Za prodaju
75 000 € 90 €/m²
  • Kod objekta 57164
  • Kvadratura 831 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
70 000 € 71 €/m²
  • Kod objekta 45797
  • Kvadratura 982 m²
  • Udaljenost od mora 2700 m
Za prodaju
78 000 € 111 €/m²
  • Kod objekta 65163
  • Kvadratura 702 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
50 000 € 29 €/m²
  • Kod objekta 56864
  • Kvadratura 1700 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
80 000 € 75 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 52548
  • Kvadratura 2140 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
86 000 € 47 €/m²
  • Kod objekta 46057
  • Kvadratura 1800 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m
Za prodaju
65 000 € 15 €/m²
  • Kod objekta 56832
  • Kvadratura 4125 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
55 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 39139
  • Kvadratura 2108 m²
  • Udaljenost od mora 29000 m
Za prodaju
64 000 € 64 €/m²
  • Kod objekta 49815
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 3900 m
Za prodaju
55 000 € 229 €/m²
  • Kod objekta 61453
  • Kvadratura 240 m²
  • Udaljenost od mora 6700 m

Prijava za Newsletter