70 000 €
71 €/m²
Property 45797 photo 1
Property 45797 photo 2
Property 45797 photo 3
Property 45797 photo 4
Property 45797 photo 5
Property 45797 photo 6
Property 45797 photo 7

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 70 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 982 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na grad.

Za prodaju
100 000 € 200 €/m²
  • Kod objekta 41762
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 120 m
Za prodaju
62 000 € 103 €/m²
  • Kod objekta 52385
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 3300 m
Za prodaju
78 000 € 111 €/m²
  • Kod objekta 65163
  • Kvadratura 702 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
85 000 € 20 €/m²
  • Kod objekta 44366
  • Kvadratura 4150 m²
  • Udaljenost od mora 7200 m
Za prodaju
100 000 € 67 €/m²
  • Kod objekta 57162
  • Kvadratura 1471 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
103 000 € 92 000 € 284 €/m²
  • Kod objekta 63071
  • Kvadratura 323 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
100 000 € 86 000 € 2 €/m²
  • Kod objekta 54330
  • Kvadratura 28752 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
75 000 € 126 €/m²
  • Kod objekta 42072
  • Kvadratura 593 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m
Za prodaju
75 000 € 54 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 57077
  • Kvadratura 2499 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
91 000 € 37 €/m²
  • Kod objekta 39531
  • Kvadratura 2400 m²
  • Udaljenost od mora 6500 m

Prijava za Newsletter