75 000 €
90 €/m²
Property 57164 photo 1
Property 57164 photo 2
Property 57164 photo 3
Property 57164 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 5000 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 38 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 831 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
106 000 € 160 €/m²
  • Kod objekta 45661
  • Kvadratura 662 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
100 000 € 200 €/m²
  • Kod objekta 41762
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 120 m
Za prodaju
85 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 46630
  • Kvadratura 2800 m²
  • Udaljenost od mora 14400 m
Za prodaju
93 000 € 85 300 € 63 €/m²
  • Kod objekta 51865
  • Kvadratura 1346 m²
  • Udaljenost od mora 580 m
Za prodaju
91 000 € 37 €/m²
  • Kod objekta 39531
  • Kvadratura 2400 m²
  • Udaljenost od mora 6500 m
Za prodaju
65 000 € 12 €/m²
  • Kod objekta 36882
  • Kvadratura 5235 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m
Za prodaju
93 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 36799
  • Kvadratura 1229 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
110 000 € 85 €/m²
  • Kod objekta 47187
  • Kvadratura 1285 m²
  • Udaljenost od mora 1114 m
Za prodaju
64 000 € 145 €/m²
  • Kod objekta 60940
  • Kvadratura 440 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
75 000 € 17 €/m²
  • Kod objekta 56833
  • Kvadratura 4265 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m

Prijava za Newsletter