55 000 €
229 €/m²
Property 61453 photo 1
Property 61453 photo 2
Property 61453 photo 3
Property 61453 photo 4
Property 61453 photo 5
Property 61453 photo 6
Property 61453 photo 7

Detalji

  • Udaljeno od mora: 6700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 63 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 240 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: građevina, sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 240 kv.m.

Za prodaju
50 000 € 108 €/m²
  • Kod objekta 39460
  • Kvadratura 460 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
75 000 € 11 €/m²
  • Kod objekta 34479
  • Kvadratura 6350 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
75 000 € 90 €/m²
  • Kod objekta 57164
  • Kvadratura 831 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
60 000 € 98 €/m²
  • Kod objekta 39456
  • Kvadratura 608 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
70 000 € 63 €/m²
  • Kod objekta 39447
  • Kvadratura 1100 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
53 000 € 121 €/m²
  • Kod objekta 34137
  • Kvadratura 438 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
55 000 € 41 000 € 82 €/m²
  • Kod objekta 13132
  • Kvadratura 496 m²
  • Udaljenost od mora 16000 m
Za prodaju
55 000 € 142 €/m²
  • Kod objekta 62152
  • Kvadratura 385 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
48 000 € 120 €/m²
  • Kod objekta 34186
  • Kvadratura 399 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
80 000 € 75 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 52548
  • Kvadratura 2140 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m

Prijava za Newsletter