Prodaja - Zemljište 4125 m² na Kritu

Grčka Kritu Prefektura Chania Keramija
65 000 €
15 €/m²
Property 56832 photo 1
Property 56832 photo 2
Property 56832 photo 3
Property 56832 photo 4
Property 56832 photo 5
Property 56832 photo 6
Property 56832 photo 7

Detalji

  • Udaljeno od mora: 10000 m
  • Udaljenost od grada: 6 km
  • Udaljenost od aerodroma: 23 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4125 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m.

Za prodaju
64 000 € 64 €/m²
  • Kod objekta 49815
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 3900 m
Za prodaju
80 000 € 242 €/m²
  • Kod objekta 63108
  • Kvadratura 330 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
80 000 € 65 000 € 204 €/m²
  • Kod objekta 42243
  • Kvadratura 318 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
55 000 € 166 €/m²
  • Kod objekta 32259
  • Kvadratura 330 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
75 000 € 11 €/m²
  • Kod objekta 34479
  • Kvadratura 6350 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
95 000 € 75 000 € 45 €/m²
  • Kod objekta 34469
  • Kvadratura 1650 m²
  • Udaljenost od mora 110 m
Za prodaju
65 000 € 15 €/m²
  • Kod objekta 56832
  • Kvadratura 4125 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
60 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 63360
  • Kvadratura 993 m²
  • Udaljenost od mora 5150 m
Za prodaju
75 000 € 82 €/m²
  • Kod objekta 61179
  • Kvadratura 905 m²
  • Udaljenost od mora 2400 m
Za prodaju
65 000 € 7 €/m²
  • Kod objekta 42794
  • Kvadratura 8756 m²
  • Udaljenost od mora 5600 m

Prijava za Newsletter