Property 61689 photo 1
Property 61689 photo 2
Property 61689 photo 3
Property 61689 photo 4
Property 61689 photo 5
Property 61689 photo 6

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Godina izgradnje: 2025
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: pumpa za grejanje
  • Stanje: U izgradnji
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 226 m
  • Udaljenost od aerodroma: 24 km

Opis

Na prodaju stan od 41 kv.m na Kritu. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, ostava. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu, na grad.Poseduje i klima uređaj, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
181 700 € 4658 €/m²
  • Kod objekta 61857
  • Kvadratura 39 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
250 000 € 1623 €/m²
  • Kod objekta 54693
  • Kvadratura 154 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
225 000 € 4017 €/m²
  • Kod objekta 62165
  • Kvadratura 56 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
290 000 € 2071 €/m²
  • Kod objekta 54689
  • Kvadratura 140 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
255 000 € 2550 €/m²
  • Kod objekta 62028
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Ekskluzivni Za prodaju
228 000 € 4560 €/m²
  • Kod objekta 66020
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 2
Ekskluzivni Za prodaju
189 000 € 4395 €/m²
  • Kod objekta 61690
  • Kvadratura 43 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter