Prodaja - Zemljište 8500 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Paralia Kalliteja
90 000 €
10 €/m²
Property 62135 photo 1
Property 62135 photo 2

Detalji

  • Udaljeno od mora: 700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 85 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 8500 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 300 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu.

Za prodaju
130 000 € 265 €/m²
  • Kod objekta 51604
  • Kvadratura 490 m²
  • Udaljenost od mora 8500 m
Za prodaju
100 000 € 200 €/m²
  • Kod objekta 6459
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
100 000 € 200 €/m²
  • Kod objekta 6461
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
75 000 € 68 €/m²
  • Kod objekta 60194
  • Kvadratura 1100 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
90 000 € 200 €/m²
  • Kod objekta 56040
  • Kvadratura 450 m²
  • Udaljenost od mora 9500 m
Za prodaju
75 000 € 127 €/m²
  • Kod objekta 46769
  • Kvadratura 586 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
130 000 € 325 €/m²
  • Kod objekta 53304
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 750 m
Za prodaju
85 000 € 170 €/m²
  • Kod objekta 20263
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
120 000 € 300 €/m²
  • Kod objekta 36387
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
90 000 € 107 €/m²
  • Kod objekta 41081
  • Kvadratura 838 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m

Prijava za Newsletter