Prodaja - Zemljište 500 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria
100 000 €
200 €/m²
Property 6461 photo 1
Property 6461 photo 2
  • Kod objekta 6461
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Zemljište
  • Površina placa 500 m²
  • Region Olimpska regija
  • Mesto Prefektura Pieria (Makedonija)

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 8
  • Udaljeno od mora: 4000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 45 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 500 kv.m. na Olimpska regija. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m.

Za prodaju
100 000 € 250 €/m²
  • Kod objekta 65697
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
100 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 12274
  • Kvadratura 2705 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
90 000 € 200 €/m²
  • Kod objekta 56040
  • Kvadratura 450 m²
  • Udaljenost od mora 9500 m
Za prodaju
130 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 33059
  • Kvadratura 12179 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
92 000 € 115 €/m²
  • Kod objekta 57570
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
120 000 € 255 €/m²
  • Kod objekta 10484
  • Kvadratura 469 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
84 000 € 125 €/m²
  • Kod objekta 63180
  • Kvadratura 668 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
90 000 €
  • Kod objekta 2976
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
120 000 € 480 €/m²
  • Kod objekta 41225
  • Kvadratura 250 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
100 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 45055
  • Kvadratura 3850 m²
  • Udaljenost od mora 100 m

Prijava za Newsletter