Prodaja - Zemljište 500 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Katerini
85 000 €
170 €/m²
Property 20263 photo 1
Property 20263 photo 2
Property 20263 photo 3

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 8
  • Udaljeno od mora: 7000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 47 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 500 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu, na grad.

Za prodaju
70 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 31018
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
110 000 € 15 €/m²
  • Kod objekta 32075
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
80 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 50736
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
97 000 € 242 €/m²
  • Kod objekta 51914
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
100 000 € 80 €/m²
  • Kod objekta 25739
  • Kvadratura 1250 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
100 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 45055
  • Kvadratura 3850 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
90 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 59798
  • Kvadratura 1500 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
120 000 € 404 €/m²
  • Kod objekta 33141
  • Kvadratura 297 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
70 000 € 164 €/m²
  • Kod objekta 49298
  • Kvadratura 425 m²
  • Udaljenost od mora 35000 m
Za prodaju
75 000 € 41 €/m²
  • Kod objekta 42071
  • Kvadratura 1800 m²
  • Udaljenost od mora 800 m

Prijava za Newsletter