120 000 €
300 €/m²
Property 36387 photo 1
Property 36387 photo 2
Property 36387 photo 3
Property 36387 photo 4

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,8
  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 46 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 400 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: građevina, sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 360 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na grad.

Za prodaju
110 000 € 27 €/m²
  • Kod objekta 45563
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
150 000 € 375 €/m²
  • Kod objekta 53302
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
100 000 € 45 €/m²
  • Kod objekta 50929
  • Kvadratura 2204 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
110 000 € 15 €/m²
  • Kod objekta 32075
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
105 000 € 262 €/m²
  • Kod objekta 57800
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
170 000 € 497 €/m²
  • Kod objekta 52276
  • Kvadratura 342 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
150 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 34028
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
160 000 € 304 €/m²
  • Kod objekta 6030
  • Kvadratura 525 m²
  • Udaljenost od mora 8500 m
Za prodaju
145 000 € 210 €/m²
  • Kod objekta 7537
  • Kvadratura 688 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
120 000 € 24 €/m²
  • Kod objekta 32072
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 200 m

Prijava za Newsletter