Prodaja - Zemljište 450 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Katerini
90 000 €
200 €/m²
Property 56040 photo 1
Property 56040 photo 2
Property 56040 photo 3
Property 56040 photo 4

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,8
  • Udaljeno od mora: 9500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 85 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 450 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 360 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
80 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 48934
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
100 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 12274
  • Kvadratura 2705 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
80 000 € 93 €/m²
  • Kod objekta 28740
  • Kvadratura 852 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
120 000 € 63 €/m²
  • Kod objekta 45525
  • Kvadratura 1904 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
75 000 € 438 €/m²
  • Kod objekta 22280
  • Kvadratura 171 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
120 000 € 9 €/m²
  • Kod objekta 51042
  • Kvadratura 13250 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
90 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 19882
  • Kvadratura 3000 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
80 000 € 214 €/m²
  • Kod objekta 55985
  • Kvadratura 373 m²
  • Udaljenost od mora 6500 m
Za prodaju
100 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 45055
  • Kvadratura 3850 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
105 000 € 262 €/m²
  • Kod objekta 57800
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 700 m

Prijava za Newsletter