Prodaja - Zemljište 490 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Katerini
130 000 €
265 €/m²
Property 51604 photo 1
Property 51604 photo 2
Property 51604 photo 3

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 1,2
  • Udaljeno od mora: 8500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 85 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 490 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 588 kv.m.

Za prodaju
140 000 € 215 €/m²
  • Kod objekta 21949
  • Kvadratura 650 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
120 000 € 300 €/m²
  • Kod objekta 36387
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
120 000 € 15 €/m²
  • Kod objekta 20971
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
180 000 € 725 €/m²
  • Kod objekta 51549
  • Kvadratura 248 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
140 000 € 24 €/m²
  • Kod objekta 12666
  • Kvadratura 5670 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
150 000 € 214 €/m²
  • Kod objekta 12667
  • Kvadratura 700 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
150 000 € 12 €/m²
  • Kod objekta 50404
  • Kvadratura 11850 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
180 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 6830
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
110 000 € 27 €/m²
  • Kod objekta 45563
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 200 m

Prijava za Newsletter