Prodaja - Zemljište 838 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Katerini
90 000 €
107 €/m²
Property 41081 photo 1
Property 41081 photo 2

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 8
  • Udaljeno od mora: 4500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 44 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 838 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 670 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
75 000 € 438 €/m²
  • Kod objekta 22280
  • Kvadratura 171 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
80 000 € 63 €/m²
  • Kod objekta 60042
  • Kvadratura 1260 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
100 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 45055
  • Kvadratura 3850 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
120 000 € 15 €/m²
  • Kod objekta 20971
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
90 000 € 115 €/m²
  • Kod objekta 36599
  • Kvadratura 780 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
90 000 € 107 €/m²
  • Kod objekta 41081
  • Kvadratura 838 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
85 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 58015
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
75 000 € 126 €/m²
  • Kod objekta 47236
  • Kvadratura 592 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
130 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 33059
  • Kvadratura 12179 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m

Prijava za Newsletter