Prodaja - Zemljište 1100 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Methoni Makrigialos
75 000 €
68 €/m²
Property 60194 photo 1
Property 60194 photo 2
Property 60194 photo 3

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 12
  • Udaljeno od mora: 350 m
  • Udaljenost od aerodroma: 65 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 1100 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 1320 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
90 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 43246
  • Kvadratura 8484 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
92 000 € 115 €/m²
  • Kod objekta 57570
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
74 000 € 92 €/m²
  • Kod objekta 61450
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
84 000 € 125 €/m²
  • Kod objekta 63180
  • Kvadratura 668 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
85 000 € 140 €/m²
  • Kod objekta 50684
  • Kvadratura 607 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
62 000 € 106 €/m²
  • Kod objekta 63431
  • Kvadratura 580 m²
  • Udaljenost od mora 4100 m
Za prodaju
88 000 € 11 €/m²
  • Kod objekta 59688
  • Kvadratura 7875 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
75 000 € 126 €/m²
  • Kod objekta 47236
  • Kvadratura 592 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
110 000 € 27 €/m²
  • Kod objekta 45563
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
100 000 € 80 €/m²
  • Kod objekta 25739
  • Kvadratura 1250 m²
  • Udaljenost od mora 700 m

Prijava za Newsletter