570 000 € 480 000 €
4752 €/m²
Property 62103 photo 1
Property 62103 photo 2
Property 62103 photo 3
Property 62103 photo 4
Property 62103 photo 5
Property 62103 photo 6
Property 62103 photo 7
Property 62103 photo 8
Property 62103 photo 9
Property 62103 photo 10
Property 62103 photo 11
Property 62103 photo 12
Property 62103 photo 13
Property 62103 photo 14
Property 62103 photo 15
Property 62103 photo 16
Property 62103 photo 17
Property 62103 photo 18
Property 62103 photo 19
Property 62103 photo 20
Property 62103 photo 21
Property 62103 photo 22
Property 62103 photo 23
Property 62103 photo 24
Property 62103 photo 25
Property 62103 photo 26
Property 62103 photo 27

Detalji

  • Sprat: 5.sprat
  • Godina izgradnje: 1977
  • Godina renoviranja: 2023
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 30 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 101 kv.m u Atini. Stan se nalazi na 4. spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je dvostrano orijentisan Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, tende, lift, grejanje.

Za prodaju
530 000 € 4240 €/m²
  • Kod objekta 65448
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
553 000 € 6583 €/m²
  • Kod objekta 65337
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
495 000 € 5963 €/m²
  • Kod objekta 65225
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
600 000 € 5454 €/m²
  • Kod objekta 57679
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
550 000 € 5238 €/m²
  • Kod objekta 60365
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
498 000 € 4742 €/m²
  • Kod objekta 58961
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
470 000 € 3700 €/m²
  • Kod objekta 7940
  • Kvadratura 127 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
536 000 € 6536 €/m²
  • Kod objekta 65340
  • Kvadratura 82 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
550 000 € 4365 €/m²
  • Kod objekta 52069
  • Kvadratura 126 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter