498 000 €
4743 €/m²
Property 58961 photo 1
Property 58961 photo 2
Property 58961 photo 3
Property 58961 photo 4
Property 58961 photo 5
Property 58961 photo 6
Property 58961 photo 7
Property 58961 photo 8
Property 58961 photo 9
Property 58961 photo 10
Property 58961 photo 11
Property 58961 photo 12
Property 58961 photo 13
Property 58961 photo 14
Property 58961 photo 15
Property 58961 photo 16
Property 58961 photo 17
Property 58961 photo 18
Property 58961 photo 19
Property 58961 photo 20
Property 58961 photo 21
Property 58961 photo 22
Property 58961 photo 23

Detalji

  • Spratnost: 5
  • Godina izgradnje: 2025
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: gas
  • Stanje: U izgradnji
  • Energy Class: A
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 7000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 46 km

Sadržaj

  • Ostava

Opis

Na prodaju stan od 105 kv.m u Atini. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, 2 kupatila sa tuš kabinom, ostava. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad. Zgrada bez lifta.

Za prodaju
480 000 € 3840 €/m²
  • Kod objekta 55998
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
614 000 € 6395 €/m²
  • Kod objekta 65339
  • Kvadratura 96 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
630 000 € 3264 €/m²
  • Kod objekta 60597
  • Kvadratura 193 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
580 000 € 4461 €/m²
  • Kod objekta 65669
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
416 000 € 4378 €/m²
  • Kod objekta 58953
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
610 000 € 5596 €/m²
  • Kod objekta 64675
  • Kvadratura 109 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
411 000 € 4670 €/m²
  • Kod objekta 58959
  • Kvadratura 88 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
705 000 € 5507 €/m²
  • Kod objekta 65052
  • Kvadratura 128 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
497 000 € 4688 €/m²
  • Kod objekta 58947
  • Kvadratura 106 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
630 000 € 5478 €/m²
  • Kod objekta 65195
  • Kvadratura 115 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter