530 000 €
4240 €/m²
Property 65448 photo 1
Property 65448 photo 2
Property 65448 photo 3
Property 65448 photo 4
Property 65448 photo 5
Property 65448 photo 6
Property 65448 photo 7
Property 65448 photo 8
Property 65448 photo 9
Property 65448 photo 10
Property 65448 photo 11
Property 65448 photo 12
Property 65448 photo 13
Property 65448 photo 14
Property 65448 photo 15
Property 65448 photo 16

Detalji

  • Godina izgradnje: 2000
  • Godina renoviranja: 2025
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: gas
  • Energy Class: A
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 2400 m
  • Udaljenost od aerodroma: 30 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 125 kv.m u Atini. Stan se nalazi na trećem spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, WC. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, tende, parking, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
700 000 € 4320 €/m²
  • Kod objekta 38732
  • Kvadratura 162 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
550 000 € 4583 €/m²
  • Kod objekta 59703
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
480 000 € 3840 €/m²
  • Kod objekta 55998
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
491 000 € 4676 €/m²
  • Kod objekta 58952
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
614 000 € 6395 €/m²
  • Kod objekta 65339
  • Kvadratura 96 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
450 000 € 3813 €/m²
  • Kod objekta 49951
  • Kvadratura 118 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
670 000 € 6320 €/m²
  • Kod objekta 64887
  • Kvadratura 106 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
500 000 € 5154 €/m²
  • Kod objekta 56729
  • Kvadratura 97 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
497 000 € 4688 €/m²
  • Kod objekta 58947
  • Kvadratura 106 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter