Property 62902 photo 1
Property 62902 photo 2
Property 62902 photo 3
Property 62902 photo 4
Property 62902 photo 5
Property 62902 photo 6
Property 62902 photo 7
Property 62902 photo 8
Property 62902 photo 9

Detalji

  • Broj soba: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 73 m
  • Udaljenost od aerodroma: 60 km

Opis

Na prodaju stan od 75 kv.m na Kritu. Stan se nalazi na prizemlju i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.

Lokacija

Video

Slične ponude

Za prodaju
135 000 € 1626 €/m²
  • Kod objekta 43155
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
181 700 € 4658 €/m²
  • Kod objekta 61857
  • Kvadratura 39 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
140 000 € 135 000 € 843 €/m²
  • Kod objekta 43109
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 6
Ekskluzivni Za prodaju
189 000 € 4395 €/m²
  • Kod objekta 61690
  • Kvadratura 43 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
195 000 € 2407 €/m²
  • Kod objekta 64874
  • Kvadratura 81 m²
  • Broj soba 3
Ekskluzivni Za prodaju
195 000 € 4756 €/m²
  • Kod objekta 61689
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter