640 000 €
3879 €/m²
Property 56316 photo 1
Property 56316 photo 2
Property 56316 photo 3
Property 56316 photo 4
Property 56316 photo 5
Property 56316 photo 6
Property 56316 photo 7
Property 56316 photo 8
Property 56316 photo 9
Property 56316 photo 10
Property 56316 photo 11
Property 56316 photo 12
Property 56316 photo 13
Property 56316 photo 14
Property 56316 photo 15
Property 56316 photo 16
Property 56316 photo 17
Property 56316 photo 18
Property 56316 photo 19

Detalji

  • Godina izgradnje: 2000
  • Broj soba: 6
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 5
  • Udaljeno od mora: 230 m
  • Udaljenost od aerodroma: 42 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Kamin
  • Ostava
  • Duplo staklo
  • Garaža

Opis

Na prodajumezoneta od 165 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 3 sprata. na 4. spratu se sastoji od dnevne sobe, jedne kuhinje, WC. na 5. spratu se sastoji od 4 spavaće sobe, 3 kupatila. na 6. spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Mezoneta Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i solarni bojler, kamin, tende, lift, garaža, grejanje, ostavu.

Za prodaju
590 000 € 5514 €/m²
  • Kod objekta 65060
  • Kvadratura 107 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
683 000 € 5464 €/m²
  • Kod objekta 56731
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
520 000 € 3687 €/m²
  • Kod objekta 16909
  • Kvadratura 141 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
890 000 € 6137 €/m²
  • Kod objekta 64880
  • Kvadratura 145 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
810 000 € 6090 €/m²
  • Kod objekta 64213
  • Kvadratura 133 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
520 000 € 2872 €/m²
  • Kod objekta 57304
  • Kvadratura 181 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
830 000 € 3915 €/m²
  • Kod objekta 46659
  • Kvadratura 212 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
670 000 € 2055 €/m²
  • Kod objekta 41758
  • Kvadratura 326 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter