380 000 €
3363 €/m²
Property 59718 photo 1
Property 59718 photo 2
Property 59718 photo 3
Property 59718 photo 4
Property 59718 photo 5

Detalji

  • Godina izgradnje: 2024
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: gas
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 8500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 40 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Ostava
  • Duplo staklo
  • Garaža

Opis

Na prodajumezoneta od 113 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 3 sprata. na 5. spratu se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na 6. spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. na 7. spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Mezoneta Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu, na grad.Poseduje i solarni bojler, tende, lift, garaža, grejanje, ostavu.

Za prodaju
550 000 € 2657 €/m²
  • Kod objekta 63396
  • Kvadratura 207 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
350 000 € 3125 €/m²
  • Kod objekta 64608
  • Kvadratura 112 m²
  • Udaljenost od mora 8250 m
Za prodaju
320 000 € 3478 €/m²
  • Kod objekta 54314
  • Kvadratura 92 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
350 000 € 4069 €/m²
  • Kod objekta 65194
  • Kvadratura 86 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
340 000 € 2764 €/m²
  • Kod objekta 59146
  • Kvadratura 123 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
500 000 € 3787 €/m²
  • Kod objekta 65439
  • Kvadratura 132 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
565 000 € 4870 €/m²
  • Kod objekta 63154
  • Kvadratura 116 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
520 000 € 3687 €/m²
  • Kod objekta 16909
  • Kvadratura 141 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
355 000 € 3550 €/m²
  • Kod objekta 56861
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
535 000 € 4083 €/m²
  • Kod objekta 60110
  • Kvadratura 131 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter