Property 61347 photo 1
Property 61347 photo 2
Property 61347 photo 3
Property 61347 photo 4
Property 61347 photo 5
Property 61347 photo 6
Property 61347 photo 7
Property 61347 photo 8
Property 61347 photo 9
Property 61347 photo 10
Property 61347 photo 11
Property 61347 photo 12
Property 61347 photo 13
Property 61347 photo 14
Property 61347 photo 15
Property 61347 photo 16

Detalji

  • Godina izgradnje: 1975
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: dizel
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 4000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 32 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Soba za igru

Opis

Na prodaju stan od 93 kv.m u Atini. Stan se nalazi na trećem spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, WC. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i klima uređaj, tende, lift, grejanje.

Za prodaju
275 000 € 6111 €/m²
  • Kod objekta 65812
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
270 000 € 4153 €/m²
  • Kod objekta 63932
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
385 000 € 5500 €/m²
  • Kod objekta 65765
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
350 000 € 4216 €/m²
  • Kod objekta 65229
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
277 000 € 5893 €/m²
  • Kod objekta 62798
  • Kvadratura 47 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
300 000 € 4477 €/m²
  • Kod objekta 65304
  • Kvadratura 67 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
305 000 € 6489 €/m²
  • Kod objekta 64722
  • Kvadratura 47 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
270 000 € 6923 €/m²
  • Kod objekta 65349
  • Kvadratura 39 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
310 000 € 3069 €/m²
  • Kod objekta 63567
  • Kvadratura 101 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
310 000 € 2818 €/m²
  • Kod objekta 63668
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter