270 000 €
4154 €/m²
Property 63932 photo 1
Property 63932 photo 2
Property 63932 photo 3
Property 63932 photo 4
Property 63932 photo 5
Property 63932 photo 6
Property 63932 photo 7
Property 63932 photo 8
Property 63932 photo 9
Property 63932 photo 10
Property 63932 photo 11
Property 63932 photo 12
Property 63932 photo 13
Property 63932 photo 14

Detalji

  • Godina renoviranja: 2025
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: električno
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 4000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 32 km

Sadržaj

  • Satelitska televizija
  • Duplo staklo
  • Unutrašnje stepenice
  • Luksuzna kuća (LUX)
  • Golden Visa

Opis

Na prodaju stan od 65 kv.m u Atini. Stan se sastoji od 3 sprata. u suterenu se sastoji od kupatila. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe, WC. Semi-first floor se sastoji od jedne spavaće sobe. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, klima uređaj, grejanje, alarm.

Za prodaju
360 000 € 3600 €/m²
  • Kod objekta 66063
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
315 000 € 5727 €/m²
  • Kod objekta 64830
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
350 000 € 4268 €/m²
  • Kod objekta 65048
  • Kvadratura 82 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 6923 €/m²
  • Kod objekta 65354
  • Kvadratura 39 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
250 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 63508
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
280 000 € 4179 €/m²
  • Kod objekta 65299
  • Kvadratura 67 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 6585 €/m²
  • Kod objekta 65352
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
220 000 € 1560 €/m²
  • Kod objekta 65593
  • Kvadratura 141 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
275 000 € 6111 €/m²
  • Kod objekta 65812
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
385 000 € 4010 €/m²
  • Kod objekta 65230
  • Kvadratura 96 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter