270 000 €
6923 €/m²
Property 65349 photo 1
Property 65349 photo 2
Property 65349 photo 3
Property 65349 photo 4
Property 65349 photo 5
Property 65349 photo 6
Property 65349 photo 7
Property 65349 photo 8
Property 65349 photo 9
Property 65349 photo 10
Property 65349 photo 11

Detalji

  • Godina renoviranja: 2026
  • Broj soba: 2
  • Stanje: U izgradnji
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 3600 m
  • Udaljenost od aerodroma: 38 km

Sadržaj

  • Duplo staklo
  • Golden Visa

Opis

Na prodaju stan od 39 kv.m u Atini. Stan se nalazi na prizemlju i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i klima uređaj.

Za prodaju
220 000 € 3283 €/m²
  • Kod objekta 65034
  • Kvadratura 67 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 9642 €/m²
  • Kod objekta 65351
  • Kvadratura 28 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
225 000 € 2884 €/m²
  • Kod objekta 65364
  • Kvadratura 78 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 5400 €/m²
  • Kod objekta 65320
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
270 000 € 6923 €/m²
  • Kod objekta 65354
  • Kvadratura 39 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
285 000 € 4014 €/m²
  • Kod objekta 65118
  • Kvadratura 71 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
305 000 € 3315 €/m²
  • Kod objekta 65813
  • Kvadratura 92 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
295 000 € 4214 €/m²
  • Kod objekta 63667
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
360 000 € 3600 €/m²
  • Kod objekta 66063
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter