Property 62798 photo 1
Property 62798 photo 2
Property 62798 photo 3
Property 62798 photo 4
Property 62798 photo 5
Property 62798 photo 6
Property 62798 photo 7
Property 62798 photo 8
Property 62798 photo 9
Property 62798 photo 10

Detalji

  • Sprat: 0. sprat
  • Godina izgradnje: 1999
  • Godina renoviranja: 2025
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: električno
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 4150 m
  • Udaljenost od aerodroma: 25 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 47 kv.m u Atini. Stan se nalazi na prizemlju i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, lift, grejanje.

Za prodaju
350 000 € 4216 €/m²
  • Kod objekta 65229
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
260 000 € 8125 €/m²
  • Kod objekta 64932
  • Kvadratura 32 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
294 000 € 6000 €/m²
  • Kod objekta 65766
  • Kvadratura 49 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
315 000 € 7000 €/m²
  • Kod objekta 64942
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
265 000 € 6022 €/m²
  • Kod objekta 66012
  • Kvadratura 44 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
280 000 € 4307 €/m²
  • Kod objekta 65009
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
240 000 € 6000 €/m²
  • Kod objekta 64821
  • Kvadratura 40 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
270 000 € 6585 €/m²
  • Kod objekta 65352
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
290 000 € 3411 €/m²
  • Kod objekta 65145
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 7714 €/m²
  • Kod objekta 65359
  • Kvadratura 35 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter