Prodaja - Zemljište na Atici

Grčka Atika Ostatak Atika
580 000 €
885 €/m²
Property 3317 photo 1
Property 3317 photo 2
Property 3317 photo 3
  • Kod objekta 3317
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Zemljište
  • Region Atika
  • Mesto Ostatak Atika (Atika)

Detalji

  • Udaljeno od mora: 19000 m
  • Udaljenost od grada: 8 km
  • Udaljenost od aerodroma: 71 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 0 kv.m. na Atici.

Na prodaju je ugaono zemljište od 655 kvadratnih metara, u Atici.Postoji dozvola za izgradnju smeštaja od 393 kvadratnih metara sa tri sprata na teritoriji od 58,99 kvadratnih metara. Cena zemljišta je 580.000 evra i nalazi se u mirnom, čuvanom području, okruženom luksuznim vilama i stambenim kompleksima.

Za prodaju
560 000 € 215 €/m²
  • Kod objekta 9578
  • Kvadratura 2600 m²
  • Udaljenost od mora 15000 m
Za prodaju
650 000 € 550 000 € 611 €/m²
  • Kod objekta 56455
  • Kvadratura 900 m²
  • Udaljenost od mora 70 m
Za prodaju
700 000 € 514 €/m²
  • Kod objekta 64079
  • Kvadratura 1361 m²
  • Udaljenost od mora 310 m
Za prodaju
525 000 € 452 €/m²
  • Kod objekta 5924
  • Kvadratura 1160 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
600 000 € 400 000 € 417 €/m²
  • Kod objekta 10436
  • Kvadratura 957 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
750 000 €
  • Kod objekta 36867
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
500 000 € 238 €/m²
  • Kod objekta 31278
  • Kvadratura 2100 m²
  • Udaljenost od mora 550 m
Za prodaju
800 000 € 772 €/m²
  • Kod objekta 56979
  • Kvadratura 1035 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
620 000 € 620 €/m²
  • Kod objekta 14346
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 1750 m
Za prodaju
590 000 € 547 €/m²
  • Kod objekta 64085
  • Kvadratura 1077 m²
  • Udaljenost od mora 248 m

Prijava za Newsletter