250 000 €
1724 €/m²
Property 60737 photo 1
Property 60737 photo 2
Property 60737 photo 3
Property 60737 photo 4
Property 60737 photo 5
Property 60737 photo 6
Property 60737 photo 7
Property 60737 photo 8
Property 60737 photo 9
Property 60737 photo 10
Property 60737 photo 11
Property 60737 photo 12
Property 60737 photo 13
Property 60737 photo 14

Detalji

  • Godina izgradnje: 2021
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: gas
  • Energy Class: B
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 8500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 12,5 km

Sadržaj

  • Parking
  • Ostava
  • Pristup
  • Duplo staklo
  • Luksuzna kuća (LUX)

Opis

Na prodaju stan od 145 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, 2 kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu, na grad.Poseduje i parking, grejanje, alarm, ostavu. Zgrada bez lifta.

Za prodaju
230 000 € 1900 €/m²
  • Kod objekta 56787
  • Kvadratura 121 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
230 000 € 2446 €/m²
  • Kod objekta 58876
  • Kvadratura 94 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
215 000 € 3524 €/m²
  • Kod objekta 62453
  • Kvadratura 61 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
225 000 € 1800 €/m²
  • Kod objekta 62767
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
215 000 € 3257 €/m²
  • Kod objekta 62892
  • Kvadratura 66 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
210 000 € 3333 €/m²
  • Kod objekta 64469
  • Kvadratura 63 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
210 000 € 1750 €/m²
  • Kod objekta 64883
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
210 000 € 2258 €/m²
  • Kod objekta 65078
  • Kvadratura 93 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
215 000 € 3706 €/m²
  • Kod objekta 65295
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
217 000 € 2047 €/m²
  • Kod objekta 65855
  • Kvadratura 106 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter