Property 65295 photo 1
Property 65295 photo 2

Detalji

  • Spratnost: 8
  • Godina izgradnje: 2027
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: gas
  • Stanje: U izgradnji
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 58 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na 7. spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i parking, lift, grejanje.

Za prodaju
290 000 € 1933 €/m²
  • Kod objekta 36771
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
310 000 € 3195 €/m²
  • Kod objekta 57576
  • Kvadratura 97 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
290 000 € 2959 €/m²
  • Kod objekta 58082
  • Kvadratura 98 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
285 000 € 2035 €/m²
  • Kod objekta 58412
  • Kvadratura 140 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
315 000 € 2423 €/m²
  • Kod objekta 59875
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
250 000 € 5102 €/m²
  • Kod objekta 66031
  • Kvadratura 49 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter