217 000 €
2047 €/m²
Property 65855 photo 1
Property 65855 photo 2
Property 65855 photo 3
Property 65855 photo 4
Property 65855 photo 5
Property 65855 photo 6
Property 65855 photo 7
Property 65855 photo 8
Property 65855 photo 9
Property 65855 photo 10
Property 65855 photo 11
Property 65855 photo 12
Property 65855 photo 13
Property 65855 photo 14
Property 65855 photo 15
Property 65855 photo 16
Property 65855 photo 17

Detalji

  • Godina izgradnje: 1977
  • Godina renoviranja: 2019
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 8 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Ostava
  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 106 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne trpezarija, kupatila sa tuš kabinom, ostava. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na grad.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, tende, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
230 000 € 1900 €/m²
  • Kod objekta 56787
  • Kvadratura 121 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
230 000 € 2446 €/m²
  • Kod objekta 58876
  • Kvadratura 94 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
275 000 € 4230 €/m²
  • Kod objekta 59413
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 1724 €/m²
  • Kod objekta 60737
  • Kvadratura 145 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
266 000 € 2742 €/m²
  • Kod objekta 62059
  • Kvadratura 97 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
240 000 € 3934 €/m²
  • Kod objekta 62278
  • Kvadratura 61 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
279 000 € 3321 €/m²
  • Kod objekta 62449
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
225 000 € 1800 €/m²
  • Kod objekta 62767
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter