215 000 €
3258 €/m²
Property 62892 photo 1
Property 62892 photo 2
Property 62892 photo 3
Property 62892 photo 4
Property 62892 photo 5
Property 62892 photo 6
Property 62892 photo 7
Property 62892 photo 8
Property 62892 photo 9
Property 62892 photo 10
Property 62892 photo 11
Property 62892 photo 12
Property 62892 photo 13
Property 62892 photo 14
Property 62892 photo 15
Property 62892 photo 16
Property 62892 photo 17
Property 62892 photo 18
Property 62892 photo 19
Property 62892 photo 20
Property 62892 photo 21
Property 62892 photo 22
Property 62892 photo 23
Property 62892 photo 24
Property 62892 photo 25

Detalji

  • Spratnost: 6
  • Godina izgradnje: 1961
  • Godina renoviranja: 2025
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: gas
  • Energy Class: A
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 550 m
  • Udaljenost od aerodroma: 12 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Kamin
  • Ostava
  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 66 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na 6. spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom, ostava. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na grad.Poseduje i kamin, klima uređaj, tende, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
195 000 € 4333 €/m²
  • Kod objekta 63920
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
290 000 € 3625 €/m²
  • Kod objekta 65292
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
182 000 € 1895 €/m²
  • Kod objekta 59890
  • Kvadratura 96 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
193 000 € 3327 €/m²
  • Kod objekta 64264
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 65208
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
205 000 € 1933 €/m²
  • Kod objekta 60786
  • Kvadratura 106 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
266 000 € 2742 €/m²
  • Kod objekta 62059
  • Kvadratura 97 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
320 000 € 3555 €/m²
  • Kod objekta 66117
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter