230 000 €
2447 €/m²
Property 58876 photo 1
Property 58876 photo 2
Property 58876 photo 3
Property 58876 photo 4

Detalji

  • Spratnost: 7
  • Godina izgradnje: 2005
  • Broj soba: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 1200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 10 km

Opis

Na prodaju stan od 94 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila, ostava. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i parking, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
230 000 € 1900 €/m²
  • Kod objekta 56787
  • Kvadratura 121 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
230 000 € 2446 €/m²
  • Kod objekta 58876
  • Kvadratura 94 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
215 000 € 2945 €/m²
  • Kod objekta 60056
  • Kvadratura 73 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
205 000 € 1933 €/m²
  • Kod objekta 60786
  • Kvadratura 106 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
215 000 € 3524 €/m²
  • Kod objekta 62453
  • Kvadratura 61 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
225 000 € 1800 €/m²
  • Kod objekta 62767
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
215 000 € 3257 €/m²
  • Kod objekta 62892
  • Kvadratura 66 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
220 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 62913
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
200 000 € 3174 €/m²
  • Kod objekta 64262
  • Kvadratura 63 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
200 000 € 3174 €/m²
  • Kod objekta 64273
  • Kvadratura 63 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter