Property 65078 photo 1
Property 65078 photo 2
Property 65078 photo 3
Property 65078 photo 4
Property 65078 photo 5
Property 65078 photo 6
Property 65078 photo 7
Property 65078 photo 8
Property 65078 photo 9
Property 65078 photo 10
Property 65078 photo 11
Property 65078 photo 12
Property 65078 photo 13
Property 65078 photo 14
Property 65078 photo 15
Property 65078 photo 16
Property 65078 photo 17
Property 65078 photo 18
Property 65078 photo 19
Property 65078 photo 20

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 1985
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: dizel
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 1500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 10 km

Opis

Na prodaju stan od 93 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. Stan Je Raspored kutak Poseduje i klima uređaj, tende, parking, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
185 000 € 2803 €/m²
  • Kod objekta 48570
  • Kvadratura 66 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
180 000 € 2068 €/m²
  • Kod objekta 57687
  • Kvadratura 87 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
180 000 € 2368 €/m²
  • Kod objekta 58535
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
185 000 € 2642 €/m²
  • Kod objekta 59246
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
182 000 € 1654 €/m²
  • Kod objekta 59340
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
179 000 € 2057 €/m²
  • Kod objekta 59874
  • Kvadratura 87 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
185 000 € 3189 €/m²
  • Kod objekta 59881
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
185 000 € 3189 €/m²
  • Kod objekta 59884
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
182 000 € 1895 €/m²
  • Kod objekta 59890
  • Kvadratura 96 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter