210 000 €
1750 €/m²
Property 64883 photo 1
Property 64883 photo 2
Property 64883 photo 3
Property 64883 photo 4
Property 64883 photo 5
Property 64883 photo 6
Property 64883 photo 7
Property 64883 photo 8
Property 64883 photo 9
Property 64883 photo 10

Detalji

  • Godina izgradnje: 1988
  • Godina renoviranja: 2024
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 4000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 15 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Ostava
  • Duplo staklo
  • Luksuzna kuća (LUX)

Opis

Na prodaju stan od 120 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne trpezarija, kupatila, WC, ostava. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled.Poseduje i klima uređaj, tende, lift, grejanje.

Za prodaju
250 000 € 3289 €/m²
  • Kod objekta 65565
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
265 000 € 4416 €/m²
  • Kod objekta 65758
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
225 000 € 3688 €/m²
  • Kod objekta 65759
  • Kvadratura 61 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
227 000 € 3847 €/m²
  • Kod objekta 65760
  • Kvadratura 59 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
270 000 € 3857 €/m²
  • Kod objekta 65761
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
250 000 € 3846 €/m²
  • Kod objekta 65762
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
270 000 € 4821 €/m²
  • Kod objekta 65763
  • Kvadratura 56 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
228 000 € 2171 €/m²
  • Kod objekta 65827
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
217 000 € 2047 €/m²
  • Kod objekta 65855
  • Kvadratura 106 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter