Prodaja - Zemljište 900 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Methoni Makrigialos
55 000 €
61 €/m²
Property 60470 photo 1
Property 60470 photo 2
Property 60470 photo 3

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,8
  • Udaljeno od mora: 900 m
  • Udaljenost od aerodroma: 65 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 900 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 720 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na grad.

Za prodaju
50 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 34453
  • Kvadratura 994 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
65 000 € 54 €/m²
  • Kod objekta 53300
  • Kvadratura 1187 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
45 000 € 11 €/m²
  • Kod objekta 32073
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
50 000 € 200 €/m²
  • Kod objekta 56547
  • Kvadratura 250 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
60 000 € 5 €/m²
  • Kod objekta 32505
  • Kvadratura 11135 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
45 000 € 6 €/m²
  • Kod objekta 52785
  • Kvadratura 6600 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
80 000 € 11 €/m²
  • Kod objekta 37687
  • Kvadratura 6740 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
65 000 € 116 €/m²
  • Kod objekta 60663
  • Kvadratura 560 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
50 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 32787
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
48 000 € 160 €/m²
  • Kod objekta 60015
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m

Prijava za Newsletter