Prodaja - Zemljište 994 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Katerini
50 000 €
50 €/m²
Property 34453 photo 1
Property 34453 photo 2

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 8
  • Udaljeno od mora: 6000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 52 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 994 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 795 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
70 000 € 38 €/m²
  • Kod objekta 60041
  • Kvadratura 1810 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
55 000 € 73 €/m²
  • Kod objekta 60982
  • Kvadratura 750 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
45 000 € 225 €/m²
  • Kod objekta 14839
  • Kvadratura 200 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
65 000 € 196 €/m²
  • Kod objekta 58544
  • Kvadratura 330 m²
  • Udaljenost od mora 9500 m
Za prodaju
55 000 € 61 €/m²
  • Kod objekta 60470
  • Kvadratura 900 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
70 000 € 29 €/m²
  • Kod objekta 33689
  • Kvadratura 2400 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
45 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 53297
  • Kvadratura 1500 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
55 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 63371
  • Kvadratura 550 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
50 000 € 131 €/m²
  • Kod objekta 59378
  • Kvadratura 380 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m

Prijava za Newsletter