Prodaja - Zemljište 1187 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Katerini
65 000 €
54 €/m²
Property 53300 photo 1
Property 53300 photo 2
Property 53300 photo 3
Property 53300 photo 4
Property 53300 photo 5
Property 53300 photo 6

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,8
  • Udaljeno od mora: 8000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 85 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1187 kv.m. na Olimpska regija.Полягає в процесі інтеграції у план міста. Na zemljištu: sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 950 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
65 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 44968
  • Kvadratura 6500 m²
  • Udaljenost od mora 850 m
Za prodaju
55 000 € 166 €/m²
  • Kod objekta 55867
  • Kvadratura 331 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
60 000 € 294 €/m²
  • Kod objekta 52483
  • Kvadratura 204 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
70 000 € 38 €/m²
  • Kod objekta 60041
  • Kvadratura 1810 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
70 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 31018
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
65 000 € 52 €/m²
  • Kod objekta 52475
  • Kvadratura 1250 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
80 000 € 7 €/m²
  • Kod objekta 39000
  • Kvadratura 11300 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
95 000 € 6 €/m²
  • Kod objekta 33086
  • Kvadratura 15000 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
65 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 31080
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
55 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 66042
  • Kvadratura 545 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m

Prijava za Newsletter