80 000 €
11 €/m²
Property 37687 photo 1
Property 37687 photo 2
Property 37687 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 3500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 110 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 6740 kv.m. na Olimpska regija.Na zemljištu ne postoji mogućnost gradnje.То је ван плана града. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na šumu.

Za prodaju
85 000 € 170 €/m²
  • Kod objekta 20263
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
70 000 € 59 €/m²
  • Kod objekta 61605
  • Kvadratura 1180 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
110 000 € 146 €/m²
  • Kod objekta 54577
  • Kvadratura 750 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
80 000 € 214 €/m²
  • Kod objekta 55985
  • Kvadratura 373 m²
  • Udaljenost od mora 6500 m
Za prodaju
80 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 50736
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
100 000 € 20 €/m²
  • Kod objekta 19654
  • Kvadratura 4797 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
70 000 € 164 €/m²
  • Kod objekta 49298
  • Kvadratura 425 m²
  • Udaljenost od mora 35000 m
Za prodaju
66 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 51924
  • Kvadratura 660 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
70 000 € 31 €/m²
  • Kod objekta 60651
  • Kvadratura 2200 m²
  • Udaljenost od mora 300 m

Prijava za Newsletter