Prodaja - Zemljište 300 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Paralia Kalliteja
48 000 €
160 €/m²
Property 60015 photo 1
Property 60015 photo 2

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,8
  • Udaljeno od mora: 1700 m
  • Udaljenost od grada: 8 km
  • Udaljenost od aerodroma: 85 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 300 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: bunar, sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 240 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
65 000 € 91 €/m²
  • Kod objekta 56884
  • Kvadratura 713 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
45 000 € 18 €/m²
  • Kod objekta 54379
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 59037
  • Kvadratura 742 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
40 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 35139
  • Kvadratura 1520 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
45 000 € 106 €/m²
  • Kod objekta 63336
  • Kvadratura 423 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
60 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 59214
  • Kvadratura 4490 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
43 000 € 106 €/m²
  • Kod objekta 56300
  • Kvadratura 402 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
65 000 € 52 €/m²
  • Kod objekta 52475
  • Kvadratura 1250 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
50 000 € 51 €/m²
  • Kod objekta 65478
  • Kvadratura 963 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m

Prijava za Newsletter