Prodaja - Zemljište 250 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Paralia Kalliteja
50 000 €
200 €/m²
Property 56547 photo 1
Property 56547 photo 2
Property 56547 photo 3
Property 56547 photo 4

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,8
  • Udaljeno od mora: 1500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 85 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 250 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
74 000 € 92 €/m²
  • Kod objekta 61450
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
60 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 12105
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
50 000 € 88 €/m²
  • Kod objekta 61066
  • Kvadratura 568 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
45 000 € 15 €/m²
  • Kod objekta 56806
  • Kvadratura 3000 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
45 000 € 4 €/m²
  • Kod objekta 61700
  • Kvadratura 10687 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
65 000 € 196 €/m²
  • Kod objekta 58544
  • Kvadratura 330 m²
  • Udaljenost od mora 9500 m
Za prodaju
60 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 23418
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
50 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 34453
  • Kvadratura 994 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
55 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 63371
  • Kvadratura 550 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
55 000 € 266 €/m²
  • Kod objekta 39559
  • Kvadratura 206 m²
  • Udaljenost od mora 700 m

Prijava za Newsletter