Prodaja - Zemljište 6600 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Kolindros
45 000 €
6 €/m²
Property 52785 photo 1
Property 52785 photo 2
Property 52785 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 3000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 75 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 6600 kv.m. na Olimpska regija.То је ван плана града. Na zemljištu: bunar, sprovedena voda. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu.

Za prodaju
55 000 € 5 €/m²
  • Kod objekta 39976
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m
Za prodaju
60 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 59214
  • Kvadratura 4490 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
60 000 € 133 €/m²
  • Kod objekta 38717
  • Kvadratura 450 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
50 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 34453
  • Kvadratura 994 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
60 000 € 3 €/m²
  • Kod objekta 51599
  • Kvadratura 19704 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
60 000 € 270 €/m²
  • Kod objekta 51577
  • Kvadratura 222 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
43 000 € 132 €/m²
  • Kod objekta 31150
  • Kvadratura 325 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
43 000 € 106 €/m²
  • Kod objekta 56300
  • Kvadratura 402 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
60 000 € 294 €/m²
  • Kod objekta 52483
  • Kvadratura 204 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m

Prijava za Newsletter