55 000 € 45 000 €
15 €/m²
Property 60823 photo 1
Property 60823 photo 2
Property 60823 photo 3
Property 60823 photo 4
Property 60823 photo 5
Property 60823 photo 6

Detalji

  • Udaljeno od mora: 4000 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 110 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 3000 kv.m. na Olimpska regija.Na zemljištu ne postoji mogućnost gradnje.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.

Za prodaju
55 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 63371
  • Kvadratura 550 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
65 000 € 162 €/m²
  • Kod objekta 57173
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
60 000 € 294 €/m²
  • Kod objekta 52483
  • Kvadratura 204 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
47 000 € 24 €/m²
  • Kod objekta 59799
  • Kvadratura 1896 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
50 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 62146
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
50 000 € 78 €/m²
  • Kod objekta 56137
  • Kvadratura 637 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
75 000 € 6 €/m²
  • Kod objekta 64743
  • Kvadratura 12006 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
60 000 € 133 €/m²
  • Kod objekta 38717
  • Kvadratura 450 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
50 000 € 38 €/m²
  • Kod objekta 35326
  • Kvadratura 1300 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m

Prijava za Newsletter