50 000 €
38 €/m²
Property 35326 photo 1
Property 35326 photo 2
Property 35326 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 45 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1300 kv.m. na Olimpska regija.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 100 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad.

Za prodaju
70 000 € 264 €/m²
  • Kod objekta 59052
  • Kvadratura 265 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
70 000 € 6 €/m²
  • Kod objekta 60522
  • Kvadratura 10300 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
55 000 € 61 €/m²
  • Kod objekta 60470
  • Kvadratura 900 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
45 000 € 46 €/m²
  • Kod objekta 51598
  • Kvadratura 975 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
65 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 44968
  • Kvadratura 6500 m²
  • Udaljenost od mora 850 m
Za prodaju
65 000 € 91 €/m²
  • Kod objekta 56884
  • Kvadratura 713 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
55 000 € 48 €/m²
  • Kod objekta 63777
  • Kvadratura 1138 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
60 000 € 107 €/m²
  • Kod objekta 42846
  • Kvadratura 560 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
70 000 € 59 €/m²
  • Kod objekta 61605
  • Kvadratura 1180 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
65 000 € 54 €/m²
  • Kod objekta 53300
  • Kvadratura 1187 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m

Prijava za Newsletter