Prodaja - Zemljište 4000 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Litochoro
40 000 €
10 €/m²
Property 24784 photo 1
Property 24784 photo 2
Property 24784 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 4500 m
  • Udaljenost od grada: 25 km
  • Udaljenost od aerodroma: 49 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4000 kv.m. na Olimpska regija.То је ван плана града. Sa mogućnošću izgradnje do 150 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na šumu.

Za prodaju
45 000 € 15 €/m²
  • Kod objekta 56806
  • Kvadratura 3000 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
55 000 € 46 €/m²
  • Kod objekta 7353
  • Kvadratura 1180 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
40 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 34196
  • Kvadratura 3830 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
50 000 € 107 €/m²
  • Kod objekta 48962
  • Kvadratura 467 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
35 000 € 58 €/m²
  • Kod objekta 65613
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
50 000 € 51 €/m²
  • Kod objekta 65478
  • Kvadratura 963 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
43 000 € 106 €/m²
  • Kod objekta 56300
  • Kvadratura 402 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
40 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 45849
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
35 000 € 53 €/m²
  • Kod objekta 50928
  • Kvadratura 650 m²
  • Udaljenost od mora 200 m

Prijava za Newsletter