Prodaja - Zemljište 159 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Katerini
40 000 €
251 €/m²
Property 55984 photo 1
Property 55984 photo 2

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,8
  • Udaljeno od mora: 6500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 85 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 159 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 127 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
55 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 66042
  • Kvadratura 545 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
35 000 € 68 €/m²
  • Kod objekta 65479
  • Kvadratura 509 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
40 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 34196
  • Kvadratura 3830 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
39 000 € 3 €/m²
  • Kod objekta 50041
  • Kvadratura 9911 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
55 000 € 22 €/m²
  • Kod objekta 58107
  • Kvadratura 2400 m²
  • Udaljenost od mora 2600 m
Za prodaju
50 000 € 78 €/m²
  • Kod objekta 56137
  • Kvadratura 637 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
45 000 € 4 €/m²
  • Kod objekta 61700
  • Kvadratura 10687 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
35 000 € 17 €/m²
  • Kod objekta 52390
  • Kvadratura 2015 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
35 000 € 4 €/m²
  • Kod objekta 29442
  • Kvadratura 7312 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
40 000 € 63 €/m²
  • Kod objekta 12621
  • Kvadratura 628 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m

Prijava za Newsletter