37 000 €
69 €/m²
Property 65480 photo 1
Property 65480 photo 2
Property 65480 photo 3
Property 65480 photo 4
Property 65480 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 110 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 536 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Sa mogućnošću izgradnje do 57 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.

Za prodaju
35 000 € 4 €/m²
  • Kod objekta 29442
  • Kvadratura 7312 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
35 000 € 65 €/m²
  • Kod objekta 38502
  • Kvadratura 535 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
55 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 63371
  • Kvadratura 550 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
33 000 € 3 €/m²
  • Kod objekta 52590
  • Kvadratura 8800 m²
  • Udaljenost od mora 15000 m
Za prodaju
40 000 € 63 €/m²
  • Kod objekta 12621
  • Kvadratura 628 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
45 000 € 15 €/m²
  • Kod objekta 56806
  • Kvadratura 3000 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
47 000 € 24 €/m²
  • Kod objekta 59799
  • Kvadratura 1896 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
35 000 € 68 €/m²
  • Kod objekta 65479
  • Kvadratura 509 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
55 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 26499
  • Kvadratura 914 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m

Prijava za Newsletter