Prodaja - Zemljište 883 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Katerini
55 000 €
62 €/m²
Property 28738 photo 1
Property 28738 photo 2

Detalji

  • Udaljeno od mora: 600 m
  • Udaljenost od aerodroma: 85 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 883 kv.m. na Olimpska regija.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 100 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na grad.

Za prodaju
55 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 66042
  • Kvadratura 545 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
55 000 € 166 €/m²
  • Kod objekta 55867
  • Kvadratura 331 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
60 000 € 43 €/m²
  • Kod objekta 58933
  • Kvadratura 1393 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
60 000 € 78 €/m²
  • Kod objekta 38857
  • Kvadratura 760 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
50 050 € 104 €/m²
  • Kod objekta 57430
  • Kvadratura 478 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
50 000 € 38 €/m²
  • Kod objekta 35326
  • Kvadratura 1300 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
75 000 € 185 €/m²
  • Kod objekta 62866
  • Kvadratura 404 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
75 000 € 125 €/m²
  • Kod objekta 52588
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
75 000 € 187 €/m²
  • Kod objekta 52611
  • Kvadratura 401 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m

Prijava za Newsletter