155 000 €
2214 €/m²
Property 34859 photo 1
Property 34859 photo 2
Property 34859 photo 3
Property 34859 photo 4
Property 34859 photo 5
Property 34859 photo 6
Property 34859 photo 7
Property 34859 photo 8
Property 34859 photo 9
Property 34859 photo 10
Property 34859 photo 11
Property 34859 photo 12
Property 34859 photo 13
Property 34859 photo 14
Property 34859 photo 15
Property 34859 photo 16
Property 34859 photo 17
Property 34859 photo 18

Detalji

  • Godina izgradnje: 1975
  • Godina renoviranja: 2016
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: dizel
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 8500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 3 km

Sadržaj

  • Podigni

Opis

Na prodaju stan od 70 kv.m u Atini. Stan se nalazi na 4. spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, lift, grejanje.

Za prodaju
135 000 € 2547 €/m²
  • Kod objekta 64812
  • Kvadratura 53 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
225 000 € 2812 €/m²
  • Kod objekta 65274
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
170 000 € 3400 €/m²
  • Kod objekta 65091
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
190 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 65592
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
200 000 € 3076 €/m²
  • Kod objekta 59390
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
185 000 € 2434 €/m²
  • Kod objekta 60318
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
232 000 € 6105 €/m²
  • Kod objekta 65217
  • Kvadratura 38 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
155 000 € 2818 €/m²
  • Kod objekta 64864
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
230 000 € 3239 €/m²
  • Kod objekta 65778
  • Kvadratura 71 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
190 000 € 1016 €/m²
  • Kod objekta 52331
  • Kvadratura 187 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m

Prijava za Newsletter