Property 64225 photo 1
Property 64225 photo 2
Property 64225 photo 3
Property 64225 photo 4
Property 64225 photo 5
Property 64225 photo 6
Property 64225 photo 7
Property 64225 photo 8

Detalji

  • Godina izgradnje: 2025
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: gas
  • Type of flooring: tiles
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 1400 m
  • Udaljenost od aerodroma: 31 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 52 kv.m u Atini. Stan se nalazi na prizemlju i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, tende, lift, grejanje.

Za prodaju
250 000 € 7142 €/m²
  • Kod objekta 65919
  • Kvadratura 35 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
220 000 € 1560 €/m²
  • Kod objekta 65593
  • Kvadratura 141 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
240 000 € 6000 €/m²
  • Kod objekta 64821
  • Kvadratura 40 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
270 000 € 6923 €/m²
  • Kod objekta 65349
  • Kvadratura 39 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
200 000 € 3846 €/m²
  • Kod objekta 64225
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
240 000 € 2330 €/m²
  • Kod objekta 63306
  • Kvadratura 103 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
290 000 € 3411 €/m²
  • Kod objekta 65145
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
280 000 € 7777 €/m²
  • Kod objekta 64277
  • Kvadratura 36 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
240 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 65787
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
270 000 € 6585 €/m²
  • Kod objekta 65352
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter